Develop Specstal

Корозійностійкі сталі

Корозійностійкі сталі

У побуті їх називають  “нержавійкою”, за їх здатність витримувати корозію при впливі агресивного середовища, та одночасне поєднання зі стійкістю до підвищених температур. Ці фактори є основним для прийняття рішення технологами та конструкторами для призначення цих сталей для роботи в особливо агресивних умовах.

Але є деякі марки цього типу сталі, які працюють як інструментальні сталі, наприклад 95Х18, 40Х13 або X46Cr13. 07Х16Н6, 08Х18Н10(Т), 12Х18Н10Т, Х46Cr13(46Х13), 12Х13, 20Х13, 30Х13, 40Х13, 15Х25Т, 10Х17Н13М2Х1, 8 Даний тип сталі проходить гарячу деформацію в потрібну вам геометрію (розміри) методом вільного кування на молоті та пресі. Кінцевий профіль нашої продукції можна замовити як валів, дисків, смуги, блоків, пластин, кілець. Готові зробити попередній розрахунок вашої заявки, для цього просимо заповнити наведену нижче форму.

Залишіть заявку для прорахунку

Ми з радістю допоможемо Вам обрати оптимальний варіант за доступною ціною. Наші досвідчені фахівці з радістю нададуть Вам професійну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання. 

Наші переваги

Ательє

Так, ми є саме ательє з повним металургійним циклом у виробництві спеціальних сталей у поковках або виливках. Усі процеси підпорядковані потребам споживача. Мобільність та постійна готовність виробництва виконати вимоги споживача є пріоритетними.

ЯКІСТЬ СТАЛІ

Наші постійні клієнти характеризують двома словами — «стабільно висока». Забезпечується індивідуальним підходом до виконання замовлень. Мовою УЗК — група якості поковок 2N-3N при виплавці ковальського зливка відкритим індукційним переплавом.

Мала Тонажність партій

Це наша найголовніша перевага. «Монтажна плавка» від 130 кг у спеціальних сталях дають нам можливість виготовити та поставити в короткі терміни потрібні заготівлі. Але якщо вам потрібні заготівлі 3, 6, 10 тонн ми це виконаємо.

СТАНДАРТИ

Ми виготовляємо сталі у стандартах ГОСТ, ТУ, ДСТУ. За окремим узгодженням виготовляємо сталь у стандартах DIN, AISI, EN.

ukUA