Develop Specstal

ШВИДКОРІЗАЛЬНІ СТАЛІ

ШВИДКОРІЗАЛЬНІ СТАЛІ

Ми готові виконати поковку зі швидкорізних марок сталі на ваше замовлення.

Без цієї категорії сталі – машинобудування, як галузь, не змогла б існувати! Завдяки цим сталям, стало дуже просто перетворювати метал на стружку. На професійному жаргоні їх називають “швидкоріз” або “рапід”. Вони забезпечують фінішний вигляд ваших деталей відповідно до вимог креслення.

Незважаючи на глобальне використання “твердосплаву”, ця сталь не здає своїх позицій у використанні машинобудівниками.

Найбільшого поширення набула марка сталі Р6М5, але особливо складних робіт застосовують Р18.

 • Rectangle 25 (1)
  Фасонні різці
 • Rectangle 25 (1)
  Фрези
 • Rectangle 25 (1)
  Свердла, мітчики, розгортки
 • Rectangle 25 (1)
  Різьбонарізний інструмент
 • Rectangle 25 (1)
  Протяжки, зенкери

Постійно у виробництві:

Р18, Р6М5

Даний тип сталі  проходить гарячу деформацію в потрібну вам геометрію (розміри) методом вільного кування на молоті та пресі.

Кінцевий профіль нашої продукції можна замовити у вигляді  валів, дисків, смуги, блоків, пластин, кілець.

Готові зробити попередній розрахунок вашої заявки, для цього просимо заповнити наведену нижче форму.

Залишіть заявку для прорахунку

Ми з радістю допоможемо Вам обрати оптимальний варіант за доступною ціною. Наші досвідчені фахівці з радістю нададуть Вам професійну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання. 

Наші переваги

Ательє

Так, ми є саме ательє з повним металургійним циклом у виробництві спеціальних сталей у поковках або виливках. Усі процеси підпорядковані потребам споживача. Мобільність та постійна готовність виробництва виконати вимоги споживача є пріоритетними.

ЯКІСТЬ СТАЛІ

Наші постійні клієнти характеризують двома словами — «стабільно висока». Забезпечується індивідуальним підходом до виконання замовлень. Мовою УЗК — група якості поковок 2N-3N при виплавці ковальського зливка відкритим індукційним переплавом.

Мала Тонажність партій

Це наша найголовніша перевага. «Монтажна плавка» від 130 кг у спеціальних сталях дають нам можливість виготовити та поставити в короткі терміни потрібні заготівлі. Але якщо вам потрібні заготівлі 3, 6, 10 тонн ми це виконаємо.

СТАНДАРТИ

Ми виготовляємо сталі у стандартах ГОСТ, ТУ, ДСТУ. За окремим узгодженням виготовляємо сталь у стандартах DIN, AISI, EN.

ukUA