Develop Specstal

ЖАРОМІЦНІ СТАЛІ

ЖАРОМІЦНІ СТАЛІ

Ми готові виконати поковку із жароміцних марок сталі на ваше замовлення.

Як і кожен тип сталі, їхня узагальнююча назва вказує на сферу застосування та умови експлуатації. Вибір на користь цієї групи марок сталі характеризується такими вимогами, яким деталі повинні відповідати:

 • Rectangle 25 (1)
  Збереження механічних властивостей при високих температурах
 • Rectangle 25 (1)
  Висока стійкість до окалиноутворення в робочих діапазонах температур

Сфера застосування:

 • Rectangle 25 (1)
  Деталі камер згоряння
 • Rectangle 25 (1)
  Електростанцій
 • Rectangle 25 (1)
  Лопатки та диски турбін
 • Rectangle 25 (1)
  Крекінгові елементи нафтопереробки
 • Rectangle 25 (1)
  Клапана двигунів внутрішнього згоряння
 • Rectangle 25 (1)
  Корпуси та складові елементи енергоблоків теплових електростанцій

Даний тип сталі проходить гарячу деформацію в потрібну вам геометрію (розміри) методом вільного кування на молоті та пресі. Кінцеву продукцію можна замовити у вигляді валів, дисків, смуги, блоків, пластин, кілець. Готові зробити попередній розрахунок вашої заявки, для цього просимо заповнити наведену нижче форму.

Залишіть заявку для прорахунку

Ми з радістю допоможемо Вам обрати оптимальний варіант за доступною ціною. Наші досвідчені фахівці з радістю нададуть Вам професійну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання. 

Наші переваги

Ательє

Так, ми є саме ательє з повним металургійним циклом у виробництві спеціальних сталей у поковках або виливках. Усі процеси підпорядковані потребам споживача. Мобільність та постійна готовність виробництва виконати вимоги споживача є пріоритетними.

ЯКІСТЬ СТАЛІ

Наші постійні клієнти характеризують двома словами — «стабільно висока». Забезпечується індивідуальним підходом до виконання замовлень. Мовою УЗК — група якості поковок 2N-3N при виплавці ковальського зливка відкритим індукційним переплавом.

Мала Тонажність партій

Це наша найголовніша перевага. «Монтажна плавка» від 130 кг у спеціальних сталях дають нам можливість виготовити та поставити в короткі терміни потрібні заготівлі. Але якщо вам потрібні заготівлі 3, 6, 10 тонн ми це виконаємо.

СТАНДАРТИ

Ми виготовляємо сталі у стандартах ГОСТ, ТУ, ДСТУ. За окремим узгодженням виготовляємо сталь у стандартах DIN, AISI, EN.

ukUA