Develop Specstal

Конструкційні сталі

Конструкційні сталі

Ми готові виконати поковки з конструкційних марок сталі на замовлення.

Після звичайної  вуглецевої сталі ст3 … ст45, це друга за поширеністю в кресленнях сталь. Її люблять конструктори та технологи за її можливості, властивості та доступність на ринку. В основному цей тип сталі знаходить застосування у виготовленні деталей:

 • Rectangle 25 (1)
  Машин та механізмів
 • Rectangle 25 (1)
  Збройовий та дула гармат
 • Rectangle 25 (1)
  Елементи конструкцій та вузлів
 • Rectangle 25 (1)
  Механізмів перевалки для морських портів
 • Rectangle 25 (1)
  Прокатного інструменту
 • Rectangle 25 (1)
  Транспортування газу
 • Rectangle 25 (1)
  Електропоїздів
 • Rectangle 25 (1)
  Енергоблоків теплових електростанцій

Постійно у виробництві:
30Х2НВФА, 38ХН3МФА, 40ХФА, 30ХН3А, 18Х2Н4ВА, 12ХН3А, 34ХН3М, 35ХГСА, 30Х3МФ, 38Х2Н2МА, 30ХН2МФА, 26 20, ст. 76, 40Х, 25ХГТ, P355QH1, 18CrNiMo 7-6

Даний тип сталі проходить гарячу деформацію в потрібну вам геометрію (розміри) методом вільного кування на молоті та пресі.

Кінцевий профіль нашої продукції можна  у вигляді  валів, дисків, смуги, блоків, пластин, кілець.

Готові зробити попередній розрахунок вашої заявки, для цього просимо заповнити наведену нижче форму.

Залишіть заявку для прорахунку

Ми з радістю допоможемо Вам обрати оптимальний варіант за доступною ціною. Наші досвідчені фахівці з радістю нададуть Вам професійну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання. 

Наші переваги

Ательє

Так, ми є саме ательє з повним металургійним циклом у виробництві спеціальних сталей у поковках або виливках. Усі процеси підпорядковані потребам споживача. Мобільність та постійна готовність виробництва виконати вимоги споживача є пріоритетними.

ЯКІСТЬ СТАЛІ

Наші постійні клієнти характеризують двома словами — «стабільно висока». Забезпечується індивідуальним підходом до виконання замовлень. Мовою УЗК — група якості поковок 2N-3N при виплавці ковальського зливка відкритим індукційним переплавом.

Мала Тонажність партій

Це наша найголовніша перевага. «Монтажна плавка» від 130 кг у спеціальних сталях дають нам можливість виготовити та поставити в короткі терміни потрібні заготівлі. Але якщо вам потрібні заготівлі 3, 6, 10 тонн ми це виконаємо.

СТАНДАРТИ

Ми виготовляємо сталі у стандартах ГОСТ, ТУ, ДСТУ. За окремим узгодженням виготовляємо сталь у стандартах DIN, AISI, EN.

ukUA